Перейти до основного контенту
NERF FORTNITE

Бластер Nerf Fortnite AR-L

Фанати Nerf і Fortnite з радістю зустріли новину про партнерство Nerf з Epic Games, і вихід лінійки бластерів Nerf Fortnite.

Це не перший випадок співпраці Hasbro з видавцем гри, раніше було оголошено, що компанія Blizzard Entertainment, розробник гри Overwatch, вже уклала контракт для створення лінійки бластерів Nerf, точних копій найпопулярнішої зброї з відеоігри.

Компанія Epic Games зробила чудову відеогру, в яку грає весь світ. Гра Fortnite стрімко увірвалася у світ відеоігор, і тепер ми з нетерпінням чекаємо на появу серед колекції Нерф бластерів Фортнайт.

Лінійка Nerf Fortnite, «занурить шанувальників у світ Fortnite, дозволяючи їм відтворити Королівську Битву в реальних умовах з бластерами та аксесуарами, відомими з комп’ютерної гри».

Усі з нетерпінням чекали на появу першого бластера лінійки – Nerf Fortnite AR-L

Бластер Nerf Fortnite AR-L

Перший бластер серії AR-L нагадує Легендарну та Епічну штурмову гвинтівку SCAR з Battle Royale Fortnite.

Натхненний культовою зброєю відеоігри Фортнайт, AR-L з трохи мультяшним дизайном.

Автоматичний бластер із магазином на 10 стріл потребує 4 батарейки АА. У комплекті поставки 20 стріл, тактична планка та фліп-приціл. Магазин виглядає дуже незвичайно. Вийшов бластер влітку 2019 року.

Бластери Нерф Фортнайт, можна знайти у нас на сайті, у категорії Nerf Fortnite.

Ми сподіваємося побачити якнайшвидше втілення найбільш популярної зброї Фортнайт, включаючи M4, МР5, Desert Eagle, та інших. А все, що нам відомо про лінійку Nerf Fortnite, можна прочитати тут.

*При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

3 коментарі

    1. Представитель NERF

      Ждем новостей от HASBRO!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

62 − = 57

Кошик