Перейти до основного контенту
Nerf N-Strike Elite

Все про серію Nerf Elite

Серія Nerf Elite – правонаступниця серії N-Strike.

1. Роки випуску серії Nerf Elite

Випускається ця серія з 2012 року. І налічує  близько 100 продуктів. Ці бластери – еталон, з відмінною дальністю і продуктивністю.

У серію Нерф Еліт, одразу увійшло багато інновацій з лінійки Nerf N-Strike: тактичні планки, точки кріплення для ствола та приклада, а також магазини, барабани. Перевидавалися в серії і найвидатніші бластери серії N-Strike.

2. Колірна гамма серії Nerf Elite

З роками зовнішній вигляд, колірна гамма бластерів серії змінювалися.

Більшість бластерів N-Strike Elite мають чітку колірну гамму: синій, білий, чорний, сірий та помаранчевий. Деякі бластери були перевидані з чергуванням білого, синього, чорного, сірого та помаранчевого кольорів в 2014 році. Кілька бластерів також були випущені в помаранчево – чорній кольоровій гамі, наприклад Demolisher 2-In-1. Починаючи з 2018 року колірна схема більше не містить білого, тільки помаранчевий і синій.

3. Підсерії Nerf  Elite (AccuStrike, BattleCamo, MicroShots)

За  роки існування, серія Elite набула правонаступника – серію Nerf Elite 2.0 та безліч  підсерій.

Деякі підсерії мало відомі, деякі – більше. А підсерія N-Strike Mega була настільки популярною, що з 2016 року була виділена в окрему серію Nerf Mega.

4. Продуктивність серії Nerf  Elite

Зазвичай у бластерів серії помаранчевий курок, і дальність до 27 метрів. Але для Австралії, Нової Зеландії, Бразилії, Китаю, Японії, Таїланду і на Філіппінах, випускаються бластери з сірими курками і більш низькою продуктивністю. Щоб відповідати стандартам безпеки цих країн, бластери Elite в них мають дальність стрільби всього п’ятнадцять метрів.

5. Для кого призначена серія Nerf  Elite

Бластери серії розраховані для дітей від 8 років. Але деякі  прості у використанні моделі можна запропонувати і молодшим дітям. Серія взагалі ідеально підходить для початківців нерферів. Так як ці бластери  функціональні і не вимагають додаткових налаштувань.

6. Головні переваги серії Nerf  Elite

Бластери серії – мають  чудовий  діапазон, функціональність. Недарма ця серія називається елітною.

7. Топ кращих 10 бластерів серії Nerf N-Strike Elite

Щоб спростити пошук для вас, ми підготували топ кращих 10 бластерів серії Nerf N-Strike Elite з характеристиками, на які при виборі необхідно звернути увагу в першу чергу.

Назва Тип бластера Барабан Магазин Боєзапас Аксесуари в комплекті Кількість тактичних планок
Disruptor Механічний + 6 1
SurgeFire Механічний + 15 1
RapidStrike CS-18 Автоматичний + 18 + 5
Retaliator Механічний + 6 +

 

3
Titan CS-50 Автоматичний + 50 1
Longshot CS-6 Механічний + 6 + 1
Infinus Автоматичний + 30 2
HyperFire Автоматичний + 25 1
Firestrike Механічний 3 1
Stryfe Полуавтоматич. + 6 2
Jolt Механічний 1 0

Розмаїття бластерів Nerf, різноманітність стилів гри ускладнює вибір бластера навіть в межах однієї серії. А купуючи іграшковий бластер, ви повинні бути впевнені, що вибрали найкращий, придатний для вашого стилю гри. Є характеристики, на які необхідно звернути увагу в першу чергу. Тому в картці товару на нашому сайті ви можете знайти все характеристики і особливості бластерів Nerf цієї та інших серій.

*При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 6 =

Кошик