Перейти до основного контенту

Серія Nerf Zombie

Серія Nerf Zombie Strike виходила з 2013 по 2020 рік і її бластери та аксесуари нікого не залишили байдужими. Найкумедніша серія бластерів і ми вже встигли занудьгувати без її новинок.

Тому з радістю повідомляємо вам, що в 2024 році вийшли два перші бластери в оновленій лінійці –  Nerf Zombie.

Дуже сподіваємося, що ця серія отримає розвиток найближчим часом та порадує нас новими бестселерами.

Що можна розповісти про бластери серії Zombie? Zombie є спадкоємцем серії Zombie Strike. Бластери цієї серії, як бачимо з  назви, використовують концепцію зомбі-апокаліпсису. У бластерах використовується і схожа естетика зброї. Але, якщо бластери Зомбі Страйк ніби щойно “зібрані” з різних будматеріалів, електроінструментів і деталей. Так би мовити, з усього, що було під рукою, –  у перших двох бластерах серії Nerf Zombie, замість механічних деталей» та “інструментів”, відлитих у корпусі, – яскраве забарвлення: з попереджувальними знаками, графіті та іншими виразними елементами.

Дизайн перших бластерів Nerf Zombie

Можливо, фото не повністю передає якість друку, але вона просто фантастична – “об’ємна”  і створює  можна сказати “живу” текстуру. Бластери виглядають просто приголомшливо!

Тепер розповімо докладніше про  бластери:

Бластер Nerf Zombie Driller

Бластер Nerf Zombie Driller

Nerf Zombie Driller – бластер – револьвер з барабаном на п’ять стріл. Як і випливає з назви, він нагадує електричний дриль з кільцевою пилкою в якості дула.

Цей бластер виконаний у кольорах серії Zombie Strike із двома тактичними планками. Верхня призначена для прицілу, що входить до комплекту. Для того,  щоб ви могли сфокусуватися на цілі під час відстеження зомбі-мародерів.

У комплект входить 16 стріл, що дає вам велику кількість стріл для багаторазових перезаряджань. Під рукояттю знаходиться «акумулятор», що є сховищем для чотирьох додаткових стріл.

Від виходу перших фото бластера Driller, усім нерферам не дає спокою питання: Чому у бластера з барабаном на п’ять стріл, утримувач лише на 4 стріли?  Ми із задоволенням почули б ваші версії – пишіть нам тут – у коментарях.

Бластер віддалено нагадує Hammershot – своїм барабаном і механізмом, але він сам набагато більший і до того ж має збільшений (незнімний) ствол у вигляді кільцевої пилки дриля.

Щоб вистрілити, необхідно великим пальцем звести затвор і натиснути спусковий гачок. Саме в ударнику (курок)  бластера ховається  ще одна особливість – ударник  має автоматично-пружинне повернення.

Бластер Nerf Zombie Strikeout

Бластер Nerf Zombie Strikeout

Другий заявлений бластер оновленої лінійки Zombie Strike – бита з пиляльним диском – Nerf Zombie Strikeout.

Так! Цей бластер виглядає, як стара бита з прикрученим до неї диском для циркулярної пилки, а стріляє при цьому – стандартними стрілами Nerf Elite зеленого кольору. У бластер-биту можна одночасно зарядити 2 стріли, а в комплекті з бластером йде одразу вісім стріл.

Зовнішній вигляд бластера дивовижний! Він натхненний культовим бойовим спорядженням зомбі-апокаліпсису і прикрашений “дерев’яною” текстурою, покритою яскравими графіті з ретельним промальовуванням і кумедними деталями, так характерним ще для серії Nerf Zombie Strike.

Ми сподіваємося, що невдовзі не лише порадуємо фанатів Nerf цими новинками, але й розповімо про нові цікаві бластери серії  Nerf Zombie.

Уся інформація в цій статті буде оновлюватися одразу після  виходу нових бластерів.

 

*При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 + = 31

Кошик