Перейти до основного контенту

Серія Nerf Pro

Представлений Hasbro, перший бластер революційної серії Nerf Pro ще не надійшов у продаж (представлений 9 серпня 2023), але вже заінтригував багатьох і викликає багато питань. Адже старші фанати Нерф вже давно чекають на точні та потужні бластери для нерф-битв на професійному рівні. І тепер з’явилася надія, що нова серія  Nerf Pro найближчим часом отримає розвиток і порадує нас широким вибором саме таких бластерів.

По суті, першими бластерами серії Nerf Pro були бластери підсерії 2022 року – Nerf Pro GelFire. Але на відміну від цієї лінійки гелевих бластерів, всі бластери Nerf Pro стрілятимуть новими стрілами Nerf Accustrike – короткими стрілами половинної довжини Half-Length. Ці стріли мають такий же накінечник, як і в стандартних стрілах Nerf. А вкорочення стріли при великому пласкому накінечнику, забезпечує виняткову стабільність у польоті і зручність при перенесенні великої кількості боєкомплекту.

Цей вид боєприпасів принципово новий для бластерів Нерф і був розроблений спеціально для першого бластера Nerf Pro  –  Stryfe X.

Перший бластер серії планується до випуску в роздрібну торгівлю лише у другій половині осені. Коли він буде доступний в Україні, ми одразу повідомимо вас на нашій сторінці в Інстаграмі.

А зараз ми просто хочемо познайомити вас із цією новинкою Nerf.

1. Бластер Nerf Pro Stryfe X

Бластер Nerf Pro Stryfe X

Бластер Nerf Pro Stryfe X – напівавтоматичний бластер, зовні схожий на свого попередника із серії Elite, але повністю модифікований для професійних нерф-битв. Страйф Х створений для суворих вимог змагань Nerf.

Бластер Stryfe X став модернізованою потужною спортивною версією оригінального бластера для нерферів від 14 років і старше. Ця модернізація дозволяє бластеру стріляти половинними стрілами Nerf Accustrike з неймовірною швидкістю – понад 45 метрів за секунду.

У комплекті з бластером Stryfe X будуть поставлятися: захисні окуляри, літій-полімерний акумулятор 11,1 В та універсальний зарядний кабель до нього, швидкозмінний магазин на 15 Half-Length стріл та 30 боєприпасів. Боєприпаси Страйф – нові короткі стріли Nerf AccuStrike Half-Length, які забезпечують більш стабільну траєкторію та більшу точність.

Підведемо підсумки:

Nerf Pro Stryfe X – дизайн спортивного класу для довговічності, комфорту та стилю при відмінній швидкості, потужності. Якість, надійність роблять його ідеальним для інтенсивного ігрового процесу. Також бластер має можливість налаштування: є тактичні планки типу Rival, точка кріплення приклада, кріплення для ременя.

Ми сподіваємося, що ця стаття дуже скоро поповниться другим, третім, четвертим,……. бластером серії. Тримаємо руку на пульсі і як тільки буде інформація про новинки, інформуватимемо вас.

 

*При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 2 =

Кошик