Перейти до основного контенту

Новинки Nerf 2024: Серія Nerf N

Несподівано, не в сезон, а влітку, напередодні Міжнародного дня гри, що відзначався вперше, 11 червня 2024 року, Hasbro, під брендом Нерф, випустило нову загадкову серію.

Загадка присутня, по-перше, у назві серії: Серія N – у цій серії-літері присутня таємниця. Що ж за секрети ми розкриємо у бластерах серії?

Унікальний тип боєприпасів

У серії N представлені бластери, що стріляють унікальним типом боєприпасів – стрілами N1, які працюють лише з бластерами серії, як і стріли попередньої серії – Nerf Ultra.

Стріли відрізняються навіть зовні – вони ширше, але коротші, ніж стандартні стріли Nerf Elite. Мають більш пласку голівку та кілочок-виступ у задній частині.

Представники бренду заявляють, що нові стріли N1 стануть основними, витіснивши з ринку стріли Nerf Elite за рік-два.

Імовірна причина заміни стріл – безпека. Адже ці короткі та широкі стріли м’якіші, що важливо особливо для нерферів восьми – чотирнадцяти років, для яких і призначені бластери серії. Тут ми переходимо до другої переваги – бластер серії більш продуктивні, тому безпека виходить на перший план і новий плаский накінечник гарантує гравцям безпеку.

Поліпшені характеристики

Бластери серії N стріляють сильніше, ніж більшість бластерів Nerf Elite. Хоча вони розраховані на дітей віком від восьми років, мають велику дальність та точність. До того ж, як показують польові випробування, – великі і дуже зручні для дорослих.

Про переваги нової серії краще розповідати на конкретних прикладах – бластерах, які з’являться найближчим часом.

Колекція Nerf N Series буде включати такі бластери та набори: Infinite, Pinpoint, Agility, Ward і Gear Up Pack, а також набір додаткових стріл N1.

1. Флагман серії – Nerf N Series Infinite

Бластер Nerf N Series Infinite

“Нескінченний” (Infinite) бластер з нескінченним боєзапасом сподобається всім. Швидкість, дальність та точність, 80 нових стріл N1 у комплекті – справжній флагман нової серії для нерферів від восьми років.

Цей помповий бластер виглядає вражаюче, і найвражаюче – це обійма-ремінь на 40 стріл. Обойма з ременем, що обертається, знімна, але заряджати її можна і не виймаючи – під час гри.

До того ж, у комплекті з бластером йде 80 стріл N1, тому зарядивши обойму повністю, ви будете забезпечені і додатковими боєприпасами. Для частини з них (16 стріл) в обоймі передбачено місце для зберігання.

Обойма легко знімається з бластера для зручного перенесення та зберігання до та після ігор Nerf. Натисніть важіль розблокування, щоб вийняти її.

2. Бластер Nerf N Series Agility

Бластер Nerf N Series Agility

Компактний револьвер Nerf N Series Agility має барабан на 6 стріл, що обертається.В комплект входить 12 стріл Nerf N1.

Цей бластер ідеально лежить у руці – неважкий, добре зібраний та надійний. Стріли легко заряджаються у барабан. Причому при  фронтальному завантаженні, потім навіть за бігу – залишаються на місці.

Ручка зарядки має зручну петлю, яку можна використовувати для взводу. Один сильний ривок за петлю, і бластер готовий до стрільби.
Револьвер компактний, але стріляє потужно  навіть на великих відстанях.

3. Бластер Nerf N Series Pinpoint

Бластер Nerf N Series Pinpoint

Бластер Nerf N Series Pinpoint – бластер для точних пострілів. Бластер з поздовжньо-ковзаючим затвором, має магазин на 10 стріл і 18 стріл Nerf N1 у комплекті, що дає вам стріли для повного завантаження обойми та достатньо додаткових стріл для перезарядки.

4. Бластер Nerf N Series Ward

Бластер Nerf N Series Ward

При більш низькій ціні бластер Nerf N Series Ward має компактну та легку конструкцію, яка ідеально підходить для швидкого переміщення в бою. Цей бластер розрахований на 2 стріли, має відвідний затвор. Комплект включає дві стріли Nerf N1.

5. Набір бластерів Nerf N Series Gear Up Pack

Набір бластерів Nerf N Series Gear Up Pack

Пакет Nerf N Series Gear Up Pack, буде доступний пізніше, він включає три різні бластери і два аксесуари Nerf для створення 10 різних модифікацій бластерів.

У нього входять однозарядні бластери Flex і Dealer і бластер Wielder з поздовжньо-ковзаючим затвором, що стріляє чотирма стрілами поспіль. Приклад кріпиться до двох бластерів, а приціл – до всіх трьох бластерів. У комплекті 18 стріл Nerf N1.

6. Набір стріл N1 Nerf N Series – 20 штук

Набір стріл N1 Nerf N Series

Одразу з бластерами виходять і набори нових стріл N1. Набір з 20 стріл Nerf N1, поповнить ваш боєкомплект для бластерів серії Nerf N, спростить тренування і підготує вас до майбутніх битв.

 

Як ви бачите, і бластери N-серії, і нові стріли N1 – дуже цікаві і знайдуть своє місце в арсеналі і нерферів-новачків, і досвідчених нерферів з великим арсеналом бластерів.

P.S. Сподіваємося, що нічого не зміниться і перші бластери N-серії надійдуть у продаж у другій половині літа.

*При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 2

Кошик