Перейти до основного контенту
Nerf Rival Curve Shot

Новинки Nerf 2021: Rival Curve Shot

Новий 2021 Nerf-рік, вражає з перших днів. І вражає не тільки виходом нових бластерів, а й одночасно –  нових  лінійок бластерів.

Одна з них втілює в життя потаємні мрії нерферів усього світу. Nerf створив лінійку бластерів з яких можна успішно стріляти по ворогу з укриття.

Один з перших бластерів підсерії Nerf Rival Curve Shot – Sidewipe XXI-1200

До часу випуску бластерів цієї підсерії Nerf Rival, незалежно від того, чи ховається супротивник за рогом, дверним отвором, столом, стовпом, канапою, – для завдання удару вам потрібна пряма видимість. А ось бластери Nerf Rival Curve Shot, здатні вражати цілі, які ви і не бачите.

Не вірите? В це дійсно складно повірити, але ці бластери можуть за вашим бажанням змінювати траєкторію стрільби.

Кожен з нових бластерів Nerf Rival Curve Shot має регульований ствол, який ви можете обертати, змінюючи кут пострілу: вліво або вправо, вгору (щоб стріляти прямо), або вниз.

Обертання ствола бластерів Nerf Rival Curve Shot, призводить до зміни траєкторії

Власне, Hasbro, вже багато років використовував це, застосовуючи систему Hop-up.

High Operating Power – система, що закручує м’яч при виході зі ствола бластера, для збільшення дальності пострілу за допомогою так званого ефекту Магнуса. В 2021 році функція Hop-up з’явиться в офіційних бластерах Nerf Rival Curve Shot. По суті, ці бластери – ідеальна додаткова зброя для ближнього бою.

Так як це підсерія Нерф Райвал, бластери стрілятимуть не стрілами, а кульками Райвал. Крім боєприпасів, вони успадкували ще і дальність, точність і потужність бластерів Райвал.

Лінія Nerf Rival Curve Shot буде запущена в цьому році з трьома різними моделями бластеров, а саме:  Flex XXI-100, Sideswipe XXI-1200 и Helix XXI-2000.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 86 = 87

Кошик