Перейти до основного контенту
Nerf Alpha Strike

Новинки Nerf 2020: Серія AlphaStrike

Серія Nerf Alpha Strike потішила фанатів своїми новинками. Нерфери  вже могли оцінити нерф-якість цієї бюджетної лінії, а  бластери, другої лінійки, ще більше порадують фанатів.

Вперше, серія Alpha Strike була анонсована в січні 2019 року.

Колірна гамма серії: жовто-оранжева – класична колірна гамма N-Strike.

За рік в серії було випущено шість бластерів. Фішка цієї серії була в тому, що ці 6 бластерів продавалися в різних наборах: з аксесуарами і без, по одному, по два і великими наборами. Всього за рік вийшло 13 різних наборів. У цих бластерах, на відміну від інших серій, не було точок кріплення і тактичних планок, всі бластери були механічними, а аксесуари в серії: приклади і приціли були незйомними.

І ось, перший бластер Alpha Strike,  2020 року ламає всі шаблони)).

1. Бластер Nerf Alpha Strike Hammerstorm

Бластер Nerf Alpha Strike Hammerstorm

Хаммершторм- бластер з механізмом ударної дії, аналогічний бластерам HammerShot і Negotiator, – револьвер з барабаном на 8 стріл. І ось цей бластер в багатьох питаннях став першим:

  • Hammerstorm – перший бластер серії Alpha Strike, що не має числового коду в назві. (Числовий код – стандартний код в назві бластеров Nerf, що допомагає визначити тип бластера, кількість стріл і як саме вони завантажуються)
  • Бластер має точку кріплення насадки на ствол
  • Як бачите, у нього є 8 утримувачей  для стріл та три точки кріплення для ременя
  • Має 2 тактичні планки

Другий бластер має числовий код в назві. І цей код (CS – 10) підказує нам, що бластер постачається з магазином на 10 стріл:

2. Бластер Nerf Alpha Strike Flyte CS-10

Бластер Nerf Alpha Strike Flyte CS-10

Нарешті, автоматичний бластер серії Альфа Страйк. У нього напівавтоматична стрільба і магазин на 10 стріл, який взаємозамінний з усіма стандартними магазинами Нерф.
Постачається він з 20 стрілами Nerf Elite, для роботи йому потрібні 4 батарейки типу АА. у нього є точка кріплення для насадки на ствол, тактична планка та 3 точки кріплення для ременя.

Батарейний відсік розташований під стволом і відкривається без розкручування.

Третій бластер анонсований в 2020 році в серії Альфа Страйк  Uppercut – це новий бластер Nerf, який вийде восени 2020 року.

3. Бластер Nerf Alpha Strike Uppercut

Бластер Nerf Alpha Strike Uppercut

Це бластер в стилі HAMP, який запускає одну стрілу. Але, як бачите, він унікальний в порівнянні з іншими бластерами в стилі HAMP. Постачається бластер в комплекті з однією стрілою Elite.

Аперкот – перший бластер Alpha Strike, який  випущений не тільки в типовій оранжево-жовтій колірній гамі, але і в новій – синій з помаранчевими вставками.

Поки вся інформація по серії. Але ми плануємо регулярно додавати інформацію про новинки серії Nerf Alpha Strike (тільки вони з’являться) в цій статті.

* При використанні матеріалів посилання на сайт є обов’язковим.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

74 + = 80

Кошик