Перейти до основного контенту

Новинки Nerf 2020: Серія Nerf Elite 2.0

На своїй сторінці в Інстаграмі, ми інформували вас про всі новинки від бренду Nerf, але мабуть найграндіозніша новинка бренду Нерф – перезапуск серії Nerf Elite.

Інтригу на цей раз зберігаємо до останнього і не дивлячись на те, що інформація не тільки про вихід серії, але і про перший бластер серії вже з’явилася,  фото бластерів, поки не публікують.

Ось що відомо про перші бластери, які повинні з’явитися в самий найближчий час:

Nerf Elite 2.0 Trio TD-3

Як видно з назви, це перевидання знайомого всім бластера Nerf Elite Triad, в синій гамі і з вертикально розташованими трьома стволами. Поставлятися бластер Нерф Еліт 2.0 Тріо буде з 6 стрілами. Дальність стрільби до 21 метра.

Nerf Elite 2.0 Trio TD-3 (E9954)

Бластер Nerf Elite 2.0 Trio TD-3

Незважаючи на компактність бластера він має досить широку рукоять, тактичну планку зверху і точку кріплення для ременя. Як бачите, навіть компактні бластери серії Nerf Elite 2.0, передбачають модифікацію. Можливо, Nerf Elite 2.0 = Nerf Elite + Nerf Modulus? Як думаєте?

Nerf Elite 2.0 Warden DB-8

У новому стильному дизайні серії Нерф Еліт 2.0 перевиданий улюблений багатьма нерферами бластер Рафкат.

Восьмизарядний бластер, який може стріляти однією або двома стрілами на дальність до 26 метрів.

Бластер Nerf Elite 2.0 Warden DB-8

Nerf Elite 2.0 Volt SD-1

Ще один перевипущений компактний бластер – Nerf Volt. Нерф Вольт підійде любителям лазерних прицілів і швидкої активної гри – бластер, як і його прообраз – Nerf Firestrike, компактний та простий у використанні.

Бластер Nerf Elite 2.0 Volt SD-1

 

Ці три бластера нової серії Нерф Еліт 2.0 скоро з’являться на складі, але вже є інформація і про інші бластери, які будуть трохи пізніше.

 

Nerf Elite 2.0 Turbine CS-18

Бластер Nerf Elite 2.0 Turbine CS-18

Це нова “кремезна” 2.0 версія улюбленого Rapidstrike CS-18. Повністю автоматичний бластер Турбіна з магазином на 18 стріл і нарешті то !!! в комплекті є подвійний комплект стріл для його зарядки.

 

Nerf Elite 2.0 Commander RD-6

Нове втілення бестселера Nerf Elite Disruptor. Представник серії Nerf Elite 2.0 – Коммандер це револьвер з барабаном на 6 стріл. Він не відкидається, і у нього фронтальне завантаження.

Бластер Commander RD-6

Nerf Elite 2.0 Phoenix CS-6

Восени шанувальники бластера Нерф Страйф зможуть поповнити свій нерф-арсенал ще одним його перевтіленням – версією Nerf Stryfe в серії Nerf Elite 2.0. Бластер Фенікс – бластер з напівавтоматичною стрільбою – відмінний компактний автомат з можливістю модифікацій.

Бластер Nerf Elite 2.0 Phoenix CS-6

 

Nerf Elite 2.0 Echo

Бластер Нерф Ехо – це Дельта Трупер серії Нерф Еліт 2.0. Бластер можна налаштувати під кожну гру, кожну роль. Снайпер, рейдер або шпигун, – один цей бластер зможе привести вас до перемоги в кожній з цих ролей.

Крім подвійного комплекту стріл, в комплекті приклад і подовжувач ствола.

Бластер Nerf Elite 2.0 Echo

 

Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15

Еволюція дуже популярного бластера Сёрджфайр. Новий Шоквейв має 30 стріл в комплекті, у нього з’явилися кріплення для приклада і ствола.

Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15

Як бачите, з бластерами Nerf Elite 2.0 битва виходить на новий рівень, тому що навіть компактні пістолети і револьвери мають точки кріплення для приклада і ствола, багато тактичних планок, щоб модернізувати їх і мати вирішальну перевагу в бою.

Перші бластери з’являться зовсім скоро, але наразі  нам знадобиться трохи терпіння.

Як і про новинки інших серій, ми будемо інформувати вас про всі новини, нові моделі серії.

Слідкуйте за появою фотографій новинок на сайті, або підписуйтесь на нашу сторінку в Інстаграм. Там відразу з’являється інформація про надходження нових бластерів на склад.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

75 − = 66

Кошик