Перейти до основного контенту

Гелеві бластери Nerf Pro Gelfire

Можливо, ви вже знаєте що таке гелеві бластери – це популярні бластери для ігор у стилі пейнтболу. Їх ще називають гідробластерами, тому що боєприпаси, які використовуються в них – суперабсорбуючі водяні кульки. Ось, нарешті, і бренд Nerf, представив світові свою лінійку гелевих бластерів Gelfire. Ця лінійка – надійність та якість бренду Nerf,  гелеві бластери змінюють правила нерф-баталій, додають у них нові фарби.

Ключова особливість бластерів цієї серії видна з назви, найнезвичніше в них це їх боєприпаси – гелеві кульки. Що  ж це таке?

Гелеві кульки – боєприпаси Nerf Pro Gelfire

 

Nerf Pro GelFire

Боєприпаси Nerf Pro Gelfire

Адсорбент, з якого виготовлені гелеві кульки – матеріал, що збільшує свій об’єм при вбиранні води, при цьому перетворюючись на щільний гель. Завдяки цьому безпечному для вас та навколишнього середовища матеріалу, боєприпаси Nerf Pro Gelfire мають ряд переваг:

  • По-перше, з цими боєприпасами вам не доведеться відволікатися у розпал бою для збирання стріл та перезарядки.
  • По-друге, купуючи бластер цієї серії ви отримуєте в комплекті абсолютно нереальну кількість боєприпасів: 5000, 10000, 20000.
  • По-третє, боєприпаси з гелю одноразові і після гри не вимагають прибирання, адже боєприпаси “вибухаючи” при попаданні, зникають без сліду. Їх “уламки” випаровуються, не забруднюючи довкілля. Кульки не залишають плям навіть на білих поверхнях.

Як підготувати гелеві кульки Нерф до гри?

Боєприпаси Nerf Pro Gelfire поставляються сухими  і мають розмір насінинки.

Щоб підготувати їх до використання, години за чотири до гри, вам необхідно просто залити їх чистою водою так, щоб вода покривала кульки (на 200 гелю капсул приблизно 500 мл води).

Це дає супер абсорбуючому матеріалу кульок достатньо часу, щоб увібрати і утримати воду для досягнення потрібного об’єму. Розмір готових до гри кульок має бути близько 6-8 мм.

Не турбуйтеся, ці кульки технічно просто неможливо “перезволожити”. Отже, якщо ви і не розрахували з водою, її можна просто долити.

Якщо вам щось завадило, і гра не відбулася – заготовлені боєприпаси не пропадуть.

Їх просто не рекомендується залишати на сонці та у відкритій ємності. Якщо кульки прибрати із сонця, а ємність закрити кришкою – кульки дочекаються гри у найкращому вигляді.

Ну а коли боєприпаси будуть потрібні, вам залишиться тільки ретельно злити воду, що не вбереться, а гелеві кульки – боєприпаси пересипати в бункер. Бункер потрібно встановити та зафіксувати на бластері.

Порада: При встановленні, бластер необхідно перевернути отвором для бункера донизу, щоб кульки не висипалися раніше в бункер бластера.

 

Наразі відомо про вихід у серії  двох наборів  боєприпасів для гелевих бластерів.

Набір Nerf Pro Gelfire 15000

 

Nerf Pro GelFire

Боєприпаси Nerf Pro Gelfire

В цей набір входить 3 пакети по 5000 боєприпасів для гелевих бластерів Nerf

 

Набір Nerf Pro Gelfire 20000 + Hopper

 

Nerf Pro GelFire

Набор боєприпасів Nerf Pro Gelfire c бункером

Другий набір боєприпасів,  підійде тим, хто бажає придбати запасний бункер. До нього входять 20000 дегідратованих зарядів та бункер на 800 кульок.

Бластери серії Nerf Pro Gelfire

Гелеві кульки  це звичайно фішка серії, а тепер поговоримо про самі  бластери.

На даний момент відомо про вихід шести бластер серії: Автоматичного в 2 колірних рішеннях, механічного середнього розміру, снайперської гвинтівки, дробовика та набору з 2 компактних бластерів.

Приємний бонус – автоматичні бластери серії забезпечені компактним знімним літій-полімерним акумулятором, що перезаряджається. Так що ви отримуєте скорострільність до 10 пострілів за секунду і ніяких турбот з покупкою батарейок.

Сам акумулятор компактний і легко витягується-встановлюється в рукоять бластера. На заряд акумулятора потрібно близько 2 годин. Бластер постачається із зарядним кабелем USB-A-USB-C.

Усі бластери серії розраховані на гравців старшого віку (від 14 років) У них передбачено блокування спускового гачка для запобігання випадковому пострілу.

1. Бластер Nerf Pro Gelfire Mythic

 

Бластер Nerf Pro Gelfire Mythic

Gelfire Mythic – перший в історії бренду Nerf бластер із гелевими кульками.

Автоматичний бластер з 2 режимами стрільби (напівавтоматичним та автоматичним) зі змінним акумулятором, що легко вилучається, але надійно закріплений у рукояті бластера під час гри. Бластер має: надзвичайно зручний вбудований регульований приклад та знімну насадку на ствол.
Також ви отримуєте в комплекті USB-кабель для зарядки акумулятора, і два пакети по 5000 дегідратованих боєприпасів.
Для безпечної гри бластер комплектується запасними окулярами.

Nerf Pro Gelfire Mythic стріляє зі швидкістю до 10 пострілів за секунду.

2. Бластер Nerf Pro Gelfire X MrBeast

 

Nerf Pro GelFire

Бластер Nerf Pro Gelfire X MrBeast

Повністю автоматичний бластер Nerf Pro Gelfire X MrBeast створений у співпраці з Джиммі «MrBeast» Дональдсоном.

У комплекті з бластером з автоматичним та напівавтоматичним режимами є бункер на 300 боєприпасів, 20 000 дегідратованих м’яких зарядів Nerf Pro Gelfire, знімний ствол, висувний приклад, захисні окуляри, акумулятор і кабель для зарядки USB-A на USB-C. Для зарядки буде потрібен стандартний блок USB-A.

Якщо вас зацікавили ці бластери, але при цьому ви не бажаєте займатися підготовкою та  замочувати кульки, у нашому інтернет-магазині з’явилися бластери “Міфік” та “Містер Біст” з упаковками гідратованих боєприпасів, готових для гри.

Пакети по 800 гидратованих боєприпасів-кульок

З ними ви можете негайно розпочати гру після розпакування бластера. Додаткові дегідратовані боєприпаси можна придбати або одразу з покупкою бластера, або при необхідності – у зручний час.

3. Бластер Nerf Pro Gelfire Legion

 

Nerf Pro GelFire

Бластер Nerf Pro Gelfire Legion

Після виходу першого бластера серії Nerf Pro Gelfire – бластера Mythic, компанія Nerf від Hasbro представила механічний бластер серії – Legion.

Legion – це новий високопродуктивний бластер великої ємності з пружинним механізмом, що не потребує батарейок.

У набір з бластером входять: бункер на 130 боєприпасів, захисні окуляри і 5000 м’яких полімерних снарядів Nerf Pro Gelfire.

Ці три бластери з’явилися першими. Після них з’явилася друга лінійка – бластери у стриманому простому стилі, але дуже різні і зовні, і за призначенням, і за характеристиками. Вони ще не представлені в нашому інтернет-магазині, але ми хотіли б одразу поділитися з вами тим, що знаємо про них.

Перший бластер другої лінійки:

4. Бластер Nerf Pro Gelfire Raid

Бластер Nerf Pro Gelfire Raid

Nerf Raid – помповий гелевий бластер, який одночасно при кожному натисканні на курок стріляє 5 зарядами. Бластер має бункер на 800 зарядів, 10000 зарядів та захисні окуляри в комплекті. Має тактичну планку Rival.

5. Бластер Nerf Pro Gelfire Ghost

Бластер Nerf Pro Gelfire Ghost

Бластер Nerf Ghost – гелевий бластер для поціновувачів снайперських гвинтівок.

Цей бластер має значний розмір, довгу знімну насадку на ствол і регульований приклад. Бункер для боєприпасів у нього вбудований та розрахований на 100 зарядів.

Як усі снайперки, бластер має приціл. Причому цей приціл регулюється у двох напрямках. Він також має тактичні планки типу Nerf Rival. Бластер постачається з 5000 боєприпасів та захисними окулярами.

6. Бластер Nerf Pro Gelfire Ignitor

Бластер Nerf Pro Gelfire Ignitor

Серія бластерів  Nerf  Pro Gelfire  відтепер має свій Джолт. Це бластер Nerf Pro Gelfire Ignitor – із вбудованим бункером, що вміщає до 60 боєприпасів та знайомим Т-подібним поршнем знизу рукояті. Бластер із простою конструкцією і простий в експлуатації. Його дуже зручно утримувати – він щільно прилягає до долоні. Маленький бункер Ignitor ідеальний за розміром для підтримки швидкості вильоту боєприпасу-гелевої кульки. Невеликий отвір для заповнення боєприпасами бункера знаходиться зверху.

Не сумнівайтеся і в його характеристиках – продуктивність цього мініатюрного бластера вас безумовно потішить.

Цей бластер, як і інші бластери серії Nerf Pro Gelfire, розраховані на старших нерферів (від 14 років). Саме тому бластер забезпечений захисними окулярами та запобіжником.
У наборі з бластером ви купуєте: захисні окуляри та 1000 м’яких дегідратованих снарядів Nerf Pro Gelfire.

7. Набір бластерів Nerf Pro Gelfire Dual Wield

Набір бластерів Nerf Pro Gelfire Dual Wield

Набір Nerf Pro Gelfire Dual Wield Pack включає 2 компактні бластери. Особливо цікаво, що це бластер з миттєвою стрільбою – для пострілу вам не потрібно зводити затвор. Щоб зробити один постріл – просто натисніть на спуск. Тому з цим набором ви можете грати вдвох, а можна – одному, стріляючи з двох рук.

У наборі 2 компактні бластери, 2 пари захисних окулярів і 5000 м’яких дегідратованих снарядів Nerf Pro Gelfire.

Поки що це все, що відомо про бластер лінійки. А про всі новинки ми розповідатимемо в інстаграмі і тут у статті.

 

*При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − = 9

Кошик