Перейти до основного контенту

FAQ: Найчастіші питання щодо бластерів NERF

Хлопчики різного віку люблять бластери. Саме тому, у рекомендованого  для бластеров Nerf віку, немає верхньої межі.

Нижня межа, для кожного бластера, вказана в картці товару.

 1. Для більшості серій це – 8+.
 2. Але є серії-виключення з правил. Наприклад, бластери серії Rival, розраховані на підлітків і навіть дорослих нерферов. Снаряди – кульки більш щільні і мають високу швидкість при вильоті, тому рекомендований вік для бластерів серії від 14 років.
 3. Але і дошкільнят не обійшли увагою. Нова серія Nerf Nitro, – бластери, які стріляють маленькими гоночними автомобілями, прості у використанні і розраховані на дітей від п’яти років.
 4. Більшість водних  бластерів Super Soaker мають рекомендований вік: від 6-7 років.

Бластери всіх серій Nerf безпечні і використовують м’які боєприпаси, але чи підійде бластер для вашої дитини, – вирішувати вам.
І якщо ви все-таки вирішили придбати бластер для дитини молодше рекомендованого віку, то вам необхідно звернути увагу ще й на вагу бластера, і простоту використання. Деякі компактні бластери мають настільки жорсткий спуск, що дитина 6-7 років не впорається.

У той же час великі автоматичні бластери, більш прості у використанні, так як стрільба з нього не вимагає зусиль.

Вага, розмір бластера зазвичай  зазначені в описі бластера і ці параметри  можна проаналізувати для прийняття рішення.

На жаль,  бластери іноді можуть  зажовувати стріли. Головна причина зажовування – використання деформованих стріл.

У деяких бластерах є навіть  віконце для витягання застряглих стріл.

Кілька простих правил допоможуть уникнути, або принаймні скоротити кількість таких «осічок»:

 • Перш за все, не використовуйте деформовані стріли (раніше жовані, погризені собакою, неоригінальні, старі і ті що  втратили щільність)
 • Завантажуйте в магазин (якщо він є) ту кількість стріл, на яку він розрахований. В деяких обоймах можна завантажити на 1-2 стріли більше, але зазвичай такі експерименти завершуються  деформацією стріл.

Більшість автоматичних бластерів  має спеціальне віконце для усунення стріл, що застрягли. Щоб дитина при працюючому моторі бластера, не засунула туди пальця, в цьому віконці встановлений датчик, який блокує мотор, якщо воно нещільно закрито. Причому досить навіть невидимої для ока вузенької щілинки.
Тому, якщо бластер не запуститься, перш за все, потрібно переконатися, що це віконце закрито: пару раз відкрийте і щільно закрийте цю кришку.
Така ситуація може виникнути в бластерах: Nerf Fortnine AR- L, Nerf Revoltinator (віконце в них розташоване збоку), Nerf Stryfe, Nerf Ultra One та інших автоматичних бластерах.
Ну і друга, на жаль, нерідка причина – елементи живлення розряджені і не можуть запустити мотор.

Хоча існує маса різновидів стріл Nerf, насправді основних типів боєприпасів не так і багато. Це стріли стандартного розміру (підходять для більшості бластерів і серій), стріли більшого розміру (для бластерів серії Mega), кульки високої щільності (для бластеров серії Rival), ракети і дротики. Але якщо ви бажаєте використовувати дротики чи ракети, врахуйте, що для цього вам буде потрібен певний тип бластера, що стріляє цими боєприпасами. Фактично більшість бластерів, арбалетів і луків Nerf стріляють стандартними стрілами. Практично всі бластери серії N-Strike, Zombie Strike, Doomlands 2169, Modulus, використовують саме стандартні стріли Nerf. Є багато різновидів стріл стандартного розміру: декоровані, ті що світяться в темряві, з присосками, з липучками, Accustrike.

Стріли з присосками – просто мають здатність прилипати до будь-якої гладкої поверхні, декоровані – мають різне забарвлення і принти. Декоровані стріли зручно ідентифікувати і збирати після бою. Сяючі – виглядають дуже ефектно при низькій освітленості або в темряві. Стріли серії Accustrike – мають спеціально розроблений «нарізний» накінечник для більш точної стрільби.

Більшість бластерів Nerf не потребують будь-яких батарей, оскільки вони механічні, але є винятки – автоматичні і напівавтоматичні бластери. Вони мають двигун з живленням від батарейок. У кожній картці товару, ви знайдете тип бластера, кількість і (в разі необхідності) тип необхідних батарейок.
Крім цього, є кілька механічних бластеров Nerf, які вимагають батарейки для живлення модулів або просто – підсвічування. Стріляти з таких бластерів, ви можете без елементів живлення, але якщо захочете використовувати функції бластера по максимуму, – без батарейок не обійтися.

В цілому, механічні бластери Nerf практично безшумні. Набагато більший шум видають нёрфери, під час «боїв». Ваш бластер видає деякі звуки: клацання та хлопки.

Стріли Mega, наприклад, мають характерний свист в польоті, але, будьте впевнені, – ці звуки не турбуватимуть оточуючих.

Якщо рівень шуму для вас важливий, просто уникайте найбільш гучних – автоматичних бластерів.

Для цього вам буде потрібно контролювати стан ваших стріл:

 • Заряджайте бластер тільки відповідними боєприпасами, стрілами Nerf виробництва Hasbro.
 • По друге, переконайтеся, що ваші стріли не деформовані.
 • Не кидайте стріли, щоб уникнути намокання, ізолюйте їх від несприятливих погодних впливів.
 • Відразу вивчіть інструкцію і намагайтеся правильно, не заминаючи, заряджати стріли в обойми і барабани бластера.
 • У деяких бластерів є відсік для вилучення  стріл, що застрягли. Відкинувши кришку, ви легко зможете витягти застряглу стрілу.

Обойми для бластерів Nerf випускаються на 6, 10, 12, 18 стріл. Вони призначені для швидкої перезарядки бластеров. Найважливішою їх перевагою є те, що всі вони взаємозамінні, і підходять для будь-якого бластера з Clip System. Так що, при бажанні, ви можете замінити обойму, яка поставлялася з вашим бластером на більш ємний магазин або навіть барабан.

Якщо ви хочете просто отримати пораду, який з бластерів Nerf, ми рекомендуємо як найточніший, то на сьогоднішній день наша рекомендація – Nerf Rival Apollo.

Але в Nerf-війнах точність не завжди актуальна. Це питання виходить на перший план тільки в однозарядних бластер або бластерах, розрахованих на невелику кількість стріл.

В цьому випадку вам буде потрібно знати, що:

 1. Точність бластера сильно залежить від зовнішніх чинників (стріл, вашого «пильного» ока).
 2. Треба врахувати, що бластери, розроблені для більш юних нерферів не планувалися як «суперточні».
 3. Навіть якщо ви досвідчений нерфер, з новим бластером вам необхідно просто «пристрілятися».
 4. Якщо ви плануєте використовувати аксесуари, що підвищують точність (приціли, тактичну рукоять і т.п.), обов’язково попрактикуйтесь перед боєм з ними, звикаючи до збільшеної ваги бластера та зміни його балансу.
 5. Тримайте свої боєприпаси в порядку, вчасно купуйте змінні упаковки стріл. Для гарної точності стріли повинні бути якомога більш однаковими (за вагою, розміром і формою).
 6. Поліпшити точність, можна і купуючи  найбільш точні стріли з «нарізним» наконечником – стріли Accustrike.
 7. Не забувайте, що є деякі аксесуари, для збільшення точності. Це подовжувач ствола, приклад, тринога або приціл.
 • Напівавтоматичний бластер – бластер, який при натисканні на курок, вистрілює тільки один снаряд. Перевантажується бластер автоматично, але стрілок повинен для кожного пострілу натискати курок.
 • Автоматичний бластер – бластер, в якому при натисканні і утриманні курка, механізм перевантажується і випускає наступний снаряд до тих пір, поки не буде відпущено курок або в обоймі не закінчаться боєприпаси.

Питання важливе, хоча особливих труднощів виникнути не повинно. Усі магазини у бластерів Nerf N-Strike стандартні, і заряджаються однаково. При купівлі будь-якого бластера з магазином, просто зверніть увагу дитини, навчіть, як правильно заряджати магазин. А робити це потрібно – збоку. Заряджати патрони зверху не рекомендуємо (найчастіше діти саме так і роблять), при такому способі з часом, стріли деформуються і згодом – можуть зажовуватися бластером.

Тактичний жилет Elite, випускається в одному універсальному розмірі. Розрахований він на дітей, але завдяки регулюванням (ремінець для регулювання ширини по талії), може підійти і дорослому (розмір XS).

По другому питанню можна сказати, що жилет розроблений спеціально для серії Elite і сумісний з серіями N-Strike. Але так як стрічки – утримувачі стріл еластичні, вони можуть утримувати і стріли Мега. Але щоб уникнути заломів і деформації стріл, ми рекомендуємо не тримати їх в ньому після гри довго.

При цій компоновці затвор, ударний механізм і магазин (в разі наявності) знаходяться позаду курка.

Компонування «буллпап» робить бластер більш компактним. У зброї істотно скорочується загальна довжина без зміни довжини ствола, таким чином отримуємо компактність, без втрат в точності і дальності стрільби.

Так. Всі аксесуари Nerf (всіх серій, що використовують в якості боєприпасів стандартні стріли Nerf) підключаються до одного з трьох типів кріплення:

Точка кріплення приклада (Nerf Stock Attachment Point). У реальній зброї, приклад дає значну стабільність при стрільбі, полегшує стрільбу за рахунок поглинання віддачі. Незважаючи на те, що у бластерів Nerf, не буває сильної віддачі, приклади спрощують прицілювання, роблять більш комфортним  саме утримання бластера. Деякі приклади мають додаткові функції: утримувачі для стріл, ракет.

Точка кріплення подовжувача ствола (Nerf Barrel Attachment Point). Подовжувачі ствола – аксесуари, що підвищують точність стрільби. Крім цього, вони додають бластерові необхідної для рольових ігор, реалістичності. Деякі подовжувачі ствола самі мають точку кріплення, що дозволяє приєднати до бластера відразу декілька насадок!

Тактична планка Nerf Більшість бластерів Nerf мають тактичні планки зверху.

Невеличкі бластери (наприклад, Hammershot) не мають ні точки кріплення подовжувача ствола, ні кріплення для приклада, але маючи тактичну планку, сумісні з усіма стандартними прицілами, ліхтариками, лазерними прицілами, щитами серії N-Strike. Всі ці аксесуари крім основної своєї функції змінюють зовнішній вигляд вашого бластера, дозволяють створити “суперзброю”.

Наявність тактичних планок і можливість кріплення ствола і приклада обов’язково вказуються в описі на нашому сайті. Купуючи бластер, переконайтеся, що в ньому є необхідні для вас опції.

Бластер розрахований на трюки з важелем, тому всі «слабкі» місця важеля всередині пластику містять метал.

Так що ви можете не хвилюватися, важіль витримає всі ваші експерименти.

Rival Zeus може стріляти Мега стрілами. Такі експерименти проводилися. Однак така гра не має сенсу – в обойму потужного напівавтоматичного бластера вміщується всього три Мега стріли. У нерф-боях краще використовувати стандартні боєприпаси Rival.

Як зазначено у всіх наших описах, назва більшості бластерів серії Rival – це ім’я одного з богів грецької міфології.
Римські цифри в кожному імені вказують на рік випуску бластера. Так, наприклад, Apollo (XV = 15), був випущений в 2015 році.
Нехай вас не дивує буква M перед римськими цифрами в назвах деяких бластерів. Вона від англійського слова «Motorized» і вказує на наявність в бластері мотора. Тобто є тільки в автоматичних бластерах. У механічних бластерах букв перед римськими цифрами немає.
Напевно ви вже здогадалися, що більш звичні арабські цифри – вказують ємність обойми бластера: 700 – сім кульок, 4000 – сорок, 3000 – тридцять.

Головна перевага бластерів Nerf – безпека і нерферів, і оточуючих. У реальних боях Nerf Rival, було перевірено, що і стріли, і м’які кульки-боєприпаси Rival не заподіють шкоди, і набагато безпечніше іншої іграшкової зброї, наприклад, paint ball кульок. Але бластери Rival створювалися як забава для старшої вікової групи: підлітків і навіть дорослих: потужні, скорострільні, точні. Для стрільби знадобляться сильні і міцні руки, сама стрільба потребує від дитини значних зусиль (навіть компактний Apollo з великою рукояткою). Але деякі, вважають, що зі стрільбою з бластерів Rival впораються і семирічні діти, але під наглядом дорослих і з захистом для очей.
Маски для обличчя Rival, будуть необхідні і дорослим вони зможуть забезпечити захист рота, очей і носа. Попадання в обличчя не болісне, але  викликає неприємні відчуття.

Барабан на Surgefire постачається окремо і вимагає попередньої збірки. При підготовці бластера, він встановлюється, фіксуючись на бластері. Завантаження стріл не передбачає вилучення барабана.

Ми не радимо повторно виймати барабан. Але при необхідності це можливо. Існує отвір на передній частині корпусу барабана, який може допомогти в цьому. Вставте в отвір викрутку і натисніть на неї, одночасно, витягуючи барабан з бластера.

Бластер Інфінус безумовно крутий і виправдає ваші очікування!

Для нерферів-новачків дуже важливо розібратися, і тільки потім приступати до гри.

Для чіткої, безпроблемної гри, з бластером Infinus, важливо переконатися, що виконано наступне:

 • Батареї правильно орієнтовані, як показано в інструкції і в батарейному відсіку.
 • Барабан повністю встановлений в бластер. Для цього, при установці ви повинні почути звук «КЛАЦ».
 • Стріли повинні бути встановлені пластиковими головками до ствола.
 • Засувка відсіку для вилучення стріл в разі застрягання, повинна бути повністю закрита.
 • Коли ви натискаєте на спусковий гачок, ви повинні почути звуковий сигнал ДО того, як кулі будуть випущені. Існує певний звук, який вказує, що бластер працює.

У разі обережного поводження зі стрілами і виконання всіх правил, проблем з бластером не виникне.

Режим Slam Fire (також режим швидкого вогню, режим безперервної стрільби) – дозволяє в деяких бластерах запускати стріли з більш високою швидкістю стрільби. При наявності такої функції в бластері (це вказується в описах на нашому сайті), ви маєте вибір:

 1. Стріляти зі звичайною швидкістю, зводячи затвор і потім натискаючи курок.
 2. Стріляти з більш високою швидкістю: натисніть курок, і утримуючи його, рухайте ручку затвора так швидко, як зможете. Саме пропуск натискання курка для кожного пострілу і дає виграш часу, при цьому скорострільність бластера збільшується.
  Такий режим може зменшити дальність і точність стрільби, але він дуже крутий і це здорово для битв на невеликих відстанях. Тому функція “Slam Fire” є в багатьох бластерах, наприклад: Artemes XVII-3000, Brainsaw, Disruptor, FlipFury, Rampage, RotoFury, Rough Cut2х4, SurgeFire, Tri-Strike. Бластери Doominator і DoubleBreach фактично мають Slam Fire, але не рекламуються як такі.

Уникати стрільби «вхолосту» це одне з головних правил, яке допоможе збільшити термін служби ваших механічних бластерів.
Така гра завдає їм серйозної шкоди. Інтенсивна стрільба без стріл призводить до додаткового навантаження на пружину. І з часом може призвести до поломки.

Щоб Nerf прослужив вам довше, краще не заохочувати такі ігри,

Стріли звичайно ж не одноразові і при обережному використанні вони служитимуть досить довго.

Купувати нові потрібно в разі:

 • Більшість старих стріл втрачено (найпоширеніший випадок)
 • Стріли деформовані (притисли, погриз собака, тощо)
 • Бластер зажував стрілу (на жаль, таке буває і після цього стріли деформуються і “зажовуються” практично постійно)
 • Стріли втратили щільність, хоча і виглядають як нові. Стріли зроблені з м’якого спіненого матеріалу. Згодом їх щільність погіршується, через них починає проходити повітря і помпа бластера  вже не може виштовхнути стрілу.

Стріли зроблені з м’якого спіненого матеріалу. Згодом, вони зношуються, щільність матеріалу погіршується, через  стріли починає проходити повітря і помпа бластера вже не може виштовхнути стрілу.

Тому, якщо ви помітили, що стріли перестали вилітати – перш за все спробуйте замінити їх на новий комплект, висока ймовірність того, що це усуне проблему.

Середня дальність стрільби бластерів Nerf залежить від серії, наприклад, в серії N-Strike, бластери мали дальність до 20 метрів, але введення серії N-Strike Elite збільшило дальність до 22 метрів!
Якщо ж ви шукаєте бластери з ще більшою дальністю стрільби, зверніть увагу на бластери серії Mega. Діапазон бластеров серії – 27 метрів.
Варто відзначити, що всі ці діапазони заявляються Nerf, і за фактом можуть трохи відрізнятися, тому що погодні умови та інші фактори можуть вплинути на дальність стрільби.

Перш за все врахуйте, що кожен бластер має своє «завдання». Є бластери для ближнього бою, є бластери, що забезпечують приголомшливу скорострільність, відмінну дальність.

Перш за все, потрібно визначитися, до якої категорії належить ваш бластер. Можливо дальність це не його “коник”.
Що ж можна зробити?

Стріляючи, направляйте бластер під кутом 35-40 градусів.
Переконайтеся, що найнижча точка бластера знаходиться на відстані не менше 120 см від землі.
Не забувайте про зовнішні чинники, які можуть вплинути на дальність (сила і напрям вітру, дощ, сніг, тощо).
Перевірте стан стріл. Вони повинні бути без заломів, вм’ятин.
Якщо ви хочете досягти максимальної дальності автоматичного бластера, – обов’язково встановіть нові батарейки.

Серія NERF Elite 2.0, як видно з назви – оновлення зоряної серії бластерів N-Strike Elite.
Перші бластери серії N-Strike Elite з’явилися в 2012 році, так що виникнення духовного наступника назріло.
Бластери серії 2.0 мають відмінну ергономіку та дизайн, який запам’ятовується. Вони розвивають гарні характеристики, повною мірою використовуючи численні можливості для модифікацій.
Одна з фішок бластерів серії – наявність тактичних планок навіть у компактних бластерів.
Ще одна серйозна перевага серії – стріли.

По-перше, бластери використовують стандартні стріли Nerf, які підходять до всіх бластерів, які використовують стандартні стріли Nerf.
І по-друге, бластери серії мають  подвійний комплект стріл в двох колірних гамах. Вам не потрібно купувати додаткові стріли – ви їх отримуєте при покупці бластера.

На даний момент оригінальна продукція Hasbro випускається в двох типах упаковки: кольоровій та “ЕКО” – екологічній, без нанесення фарби та повністю перероблюваній.

Якщо у вас є питання, на які ви не можете знайти відповідь, – пишіть нам, в форму зворотного зв’язку (обов’язково вказуючи свій телефон і е-мейл) і ми з задоволенням відповімо.

* При копіюванні матеріалу посилання на сайт є обов’язковим.

63 коментарі

 1. Алина

  Какие пули подходят в бластер нерф ультра автоматический помимо самих пуль ультра?

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   У серии Ultra свои уникальные стрелы. Кроме них для бластеров Ultra никакие другие стрелы не подойдут.

 2. Не_хочу_подавать

  Я купил nerf Elite stryfe и и много пуль не вылетает а некоторые загибаются и портятся и не знаю как это починить. У меня загнулись больше половины пуль.
  Пожалуйста помогите

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Сам по себе бластер не “жует” стрелы. Проблема такого рода, как правило, вызваны тем, что
   в магазин загружаются уже слегка деформированные стрелы или больше стрел чем может вместить магазин.
   Например, для stryfe – больше 6 стрел в магазин нельзя загружать.
   Также может быть проблема с магазином, а не бластером. Стоит попробовать стрелять с другим магазином.

 3. Наталья

  Добрый день, купили ребёнку бластер нерф фортнайт basr-l заполнили магазин, отвели затвор, вставили магазин и ничего не происходит. Затвор заклинило Что делать?

  1. Представитель NERF

   Добрый день!

   На бластере сбоку есть специальная кнопка для разблокировки затвора.
   Ее нужно нажать и одновременно попытаться двигать затвор и нажимать кнопку спуска.

 4. Богдан К

  Здравствуйте! Насколько нерфы устойчивы к повреждениям? И сломаются ли они при игре с водой (допустим на нерф попала вода, или он упал в бассейн)

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Все бластеры NERF достаточно надежны.
   Автоматические модели (на батарейках) лучше не мочить, чтобы вода не попала на электронные платы.
   Механические модели легко перенесут попадание брызг, а вот попадания в бассейн лучше избегать.

 5. Alexandr

  Добрый день!
  Купили в подарок ребенку Ultra One! Пока были батарейки, все работало, но они при таком расходе – сильно дорогие выходят. поэтому были приобретены аккумуляторы, с которыми, вот сюрприз, нерф не запускается… В чем может быть проблема и что вы посоветуете. Спасибо заранее.

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Производитель рекомендует использовать только батарейки.
   Дело в том, что в аккумуляторах напряжение чуть меньше чем в батарейках, а иногда, в не качественных аккумуляторах, сильно меньше.
   И бластер при таких акк. просто не запускается. Хотя нельзя исключать, что бластер не запускается по другой причине (например, не плотно закрыта верхняя крышка).

 6. Ренат

  приобрели сыну Nerf Мега Мегалодон, оранжевый цве с барабаном на 20 стрел. После месяца использования, часть стрел либо совсем не вылетают, либо буквально “вываливаются”. Подскажите ,как можно исправить некорректную работу Nerf. Или только возврат в магазин как брак?

  1. Представитель NERF

   Добрый день!

   Скорее всего дело в стрелах. Они со временем потеряли плотность и деформировались. Попробуйте новые.

   1. Ренат

    Добрый день. Спасибо за ответ. Внешне стрелы не деформированы. Вероятно проблемы во внутреннем механизме, так как не создается необходмое давлеине воздуха для вылета стрелы.
    А иначе получается, стрелы одноразовые и покупать их нужно каждый месяц?!

    1. Представитель NERF

     Стрелы могут выглядеть целыми, но потерять нужную плотность и через них будет проходить воздух.
     Поэтому они и не смогут вылететь с нужной скоростью.
     Срок жизни стрелы зависит от частоты использования – за месяц ее тоже можно
     исчерпать при интенсивной стрельбе. Но в Вашем случае, конечно, может быть проблема и в самом бластере.
     Просто по опыту подобных проблем можем посоветовать прежде всего попробовать новые стрелы.

 7. Людмила

  Здравствуйте! Подскажите пожалуйста,работает ли приложение для бластера без интернета?

  1. Представитель NERF

   Добрый день!

   Работает. Телефон соединяется с бластером по Bluetooth и для игры в соло режиме этого будет достаточно.
   Для групповых игр – нужен интернет.

 8. Анастасия

  Добрый день! Подскажите,пожалуйста в чем может быть причина при попытке поиграть в командную игру Бластеры Nerf Лазер не находят друг друга. Телефоны подключены к одному wifi,интернет работает. На одном телефоне пишет-поиск игры, на втором-ожидание других игроков. Как это исправить?

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Попробуйте переустановить приложении и заново подключить бластеры.
   Убедитесь, что установлена последняя версия.

 9. Наталья

  Здравствуйте. У нас есть Бластер Nerf Элит Супер Страйф. Хотим купить к нему Rival Световой прицел. Подойдет?

  1. Представитель NERF

   Добрый день!

   На бластере NERF Stryfe есть несколько тактических планок. На них могут быть установлены любые дополнительные аксессуары NERF.

 10. Роман

  Здравствуите, скажите пржалуиста, надо или нет батарейки на бластер нефр цеповик, в упаковке их не было.

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Это механический бластер. Для него не нужны батарейки.

 11. Богдан

  Добрый день! А где можно купить мягкое холодное оружие от нерф? Не могу найти

  1. Представитель NERF

   Добрый день!

   Наличие и цены на мягкое холодное оружие NERF можно найти в разделе аксессуары.

 12. Георгий

  Здравствуйте, я хочу приобрести nerf stryfe, на него можно поставить магазин от nerf rampage, а также можно ли на него поставить приклад с патронтажем и можно ли его зарядить пулями accustrike?

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   – на Stryfe можно поставить магазин от Rampage
   – любой приклад NERF может быть установлен на Stryfe
   – Stryfe может стрелять пулями Accustrike

 13. Тимур

  Почему на второй пули в need x fortnite TS пуля затривает и надо вытягивать? ???

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Скорее всего в неплотной зарядке патронов.
   Такая ситуация часто возникает когда патрон не полностью “утоплен” в магазин.
   Или в магазине больше чем 4 патрона.

 14. Алёна

  Здравствуйте, у меня кластер Nerf Rival Overwatch Reaper Wight Edition Blaster. После того как распечатали бластер, пострелял немного, а потом рычаг заряда в вытянутом состоянии застрял и не можем засунуть. Что может быть причиной?

  1. Алёна

   В данном положении нерф был переведён в режим перезагрузки.
   Необходимо нажать сбоку на кнопочку вниз и потянуть на себя рычаг заряда, будет небольшой щелчок и рычаг сможет заехать вовнутрь. В инструкции это описано на последнем листке.

 15. Илия Лазарев

  У меня раптор страйк. Мне надо вытащить рукоятку затвора для разборки. Это как нибудь реально?

  1. Представитель NERF

   Добрый день!

   К сожалению, нет.

 16. Олег

  Добрый вечер.

  Подскажите в чём проблема у нас пистолет elite disruptor при выстрелах пули застряют в барабане и не вылетают.

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Проблемы такого рода, как правило вызваны деформацией патронов.

 17. Жека

  Здрасьте. Скажите, какие модели точнее и дальнобойней? С пулями или с шариками? Не могу определиться с моделью ребенку. Хотелось бы чтоб ребенок получил удовольствие от игрушки

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Модели с шариками (серия RIVAL) точнее, дальнобойнее, мощнее. Но они рекомендуются для детей постарше. От 14 лет.
   Выбор модели лучше предоставить самому ребенку. Так как каждая модель по своему уникальна. В этом и заключается ценность оружия NERF.
   Если нет возможности посоветоваться с ребенком, то лучше следовать принципу “чем больше, тем лучше”. Обычно восторг ребенка прямо пропорционален размеру бластера.

 18. Александр

  А нормально ли то что когда я стреляю из бластера идёт очень громкий пружинный звук?

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Если бластер стреляет, как обычно, то нет причин для беспокойства.

 19. Сергей

  Добрый вечер. Интересует могут ли пули навредить ЖК телевизору? Спасибо

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Пули имеют мягкий наконечник и безопасны для людей.
   Экрану телевизора повредить не могут, но все равно лучше не стрелять.

 20. Екатерина

  Здравствуйте!Подскажите пожалуйста подходят ли патроны и магазин с nerf модулус на бластер nerf elite страйф?

  1. Влад

   Здравствуйте,да,подходят.Сам брал Страйф с сетом “запасливый боец” (2 скреплённые обоймы)

 21. Ольга

  Здравствуйте.Подскажите пожалуйста,а есть ли какой нибудь нерф,который не нужно постоянно перезаряжать или перетягивать затвор?Чтобы зарядить несколькими патронами и он ими и стрелял без дополнительных действий?Просто у меня ребёнок-инвалид у которого очень слабые мышцы рук,обычный бластер ему трудно перезарядить,приходится после каждого выстрела помощи просить…Или может что нибудь посоветуете,где очень лёгкие пружины или затвор?

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Есть два варианта.
   1) Автоматические бластеры. Они работают на батарейках. То есть достаточно нажать на курок и он начинает стрелять. Точно как
   в настоящем оружии. У нас на сайте есть фильтр, чтобы увидеть все автоматические модели. Самая простая и очень хорошая модель это
   NERF STRYFE
   Чтобы стрельба была долгой можно купить еще магазин большой емкости например такой

   2) Есть механические бластеры с более легким затвором. Для их перезарядки не нужно много силы.
   Вот например такие модели:
   NERF RECON
   NERF RETALIATOR
   NERF DELTA TROOPER

 22. Никита

  А можно вопрос?
  А какие пули подходят на нерф мега твиншок

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Для Твиншока подходят все стрелы серии Мега
   Например эти
   НАБОР СТРЕЛ NERF MEGA 10 ШТ (A4368)

 23. Кирилл

  Здравствуйте. Жуёт ли пули нерф медиатор?

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Нет. Жалоб на это не было.

 24. роман

  Можноли как-то модернизировать бластер дельта трупер без больших вложений

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Главное преимущество бластера DELTA TROOPER – это то, что в нем уже заложена возможность модификаций.
   За счет съемного ствола и приклада.
   Поэтому с одной стороны он не нуждается в дополнительных улучшениях, но с другой стороны всегда можно что-то изменить.
   1. На стволе расположена тактическая планка, поэтому дополнительный прицел будет уместен.
   2. Магазин большой емкости – всегда кстати.

 25. Александр

  Добрый день, будет ли работать нёрф от батареек если его помыть?

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Если целиком опустить в воду, то работать не будет.
   Протереть влажной тряпкой, конечно можно.

 26. Анатолий

  Здравствуйте. Не могу понять почему со временем пули не вставляются ( при заряде выпадают или отпружинивают обратно) ?

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Такую проблему могут вызывать разные причины, чтобы мы смогли помочь свяжитесь пожалуйста с нами.
   Телефон +38 044 223 91 60

 27. Наталья

  Добрый день! Как достать барабан из nerf dominator?

  1. Представитель NERF

   Добрый день!
   Если барабан установлен в Nerf Doominator его уже практически невозможно снять. Поэтому сборку нужно производить аккуратно и желательно вместе со взрослыми.

 28. Денис

  Здравствуйте, хотел спросить подходят ли патроны из серии элит к другим бластерам. Например: модулус, зомби страйк. Жду ответа, спасибо за внимание.

  1. Представитель NERF

   Добрый день!

   Патроны серии Elite подходят ко всем сериям NERF, кроме MEGA и Rival
   И наоборот – патроны от бластеров Modulus, Zombie Strike, Accustrike подойдут к бластерам NERF Elite.

 29. Роза

  Здравствуйте, скажите есть ли бластер без перезагрузки. Что бы прям друг за другом пули стнряли

  1. Представитель NERF

   Добрый день!

   Да конечно, такие бластеры есть.
   Стрелять без перезагрузки можно из бластеров-автоматов (они работают на батарейках)
   Например:
   HYPERFIRE (B5573)
   RAPIDSTRIKE CS-18 (A3901)
   INFINUS (E0438)
   MODULUS REGULATOR (C1294)
   STRYFE (A0200)

 30. Юрій

  Добрий вечір!
  Маємо БЛАСТЕР-АКСЕССУАР NERF MODULUS STOCKSHOT (C0389_C0391). На коробці написано, що його можна стикувати з іншим бластером – яка саме це повинна бути модель? Чи є ще якісь варіати?
  Дякую.

  1. Представитель NERF

   Добрий день!
   Бластер – аксесуар NERF MODULUS STOCKSHOT підходить до будь-якого бластера, що має з’ємний приклад.
   Це може бути:
   БЛАСТЕР NERF MODULUS IONFIRE (B4618)
   БЛАСТЕР NERF MODULUS RECON MKII (B4616)
   БЛАСТЕР NERF MODULUS TRI-STRIKE (B5577)
   БЛАСТЕР NERF ELITE STRYFE (A0200) та інші

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 7 = 2

Кошик