Перейти до основного контенту
Бластеры Nerf Fortnite

Бластери Nerf Fortnite

Лінійка Nerf Fortnite займає особливе місце в нашому каталозі.

Fortnite – комп’ютерна гра, яка стала надзвичайно популярною в останні роки. Компанія Hasbro, у вересні 2018 року, оголосила про партнерство з Epic Games, щоб представити ряд іграшок, натхнених Fortnite ™, включаючи лінійку офіційно ліцензованих бластерів Nerf Fortnite.

І тут, популярність гри вдало об’єдналася з талантами дизайнерів HASBRO і результат вийшов супер вдалим – найяскравіші бластери. Вони припали про смаку навіть тим, хто ніколи не грав в Королівську Битву Фортнайт.

Ми почали свою розповідь з першого бластера Nerf Fortnite. А після, продовжили статтею про всі новинки другої і третьої хвилі в 2019 році. І про бластери Nerf Fortnite заплановані на 2020 року. Обіцяємо і далі повідомляти всю актуальні новини.

А зараз розповімо про бластери першої хвилі. Hasbro відразу випустили кілька бластеров Nerf Fortnite, всі вони були стилізовані під вогнепальну зброю з популярної гри Battle Royale.

Тематичні бластери включають в себе: тактичну рушницю, ракетницю, ручну гармату і багато іншого.

Усі бластери лінійки – реальні копії зброї, з відеоігри.

Отже, зустрічайте:

Nerf Fortnite SP-L

Бластер Nerf Fortnite SP-L

Компактний, з вбудованою обоймою на три стріли. Його прообраз – Suppressed Pistol з відеоігри (перші букви – SP в назві). Бластер має знімний “глушник”, в комплект з ним входять шість стріл Nerf.

Ви можете приєднати насадку на ствол, для більшої точності і зняти, коли вам необхідно більш компактна зброя для невеликих ігрових майданчиків або, коли вам потрібно бути мобільним і швидко переміщатися.

Він має деяку схожість з бластером N-Strike Mega Magnus.

Nerf Fortnite MicroShots

1. Llama                                                                                            2. TS                                                                                                       3.RL

Невеликі витончені колекційні бластери, з фронтальним завантаженням, утримують за раз по одній стрілі.

Для стрільби необхідно відтягнути важіль внизу рукояті, щоб зарядити бластер, і натиснути на курок, щоб вистрілити.

Всього доступні три моделі бластеров MicroShots: Llama – бластерная версія талісмана Fortnite; TS – міні версія тактичного дробовика гри; і RL – мініатюрна версія ракетної установки гри.

Бластер Nerf Fortnite TS-1

Бластер Nerf Fortnite TS-1

Цей бластер – копія тактичного дробовика з Королівської битви Фортнайт. Його прообраз Tactical Shotgun (TS) і Nerf Fortnite TS-1 повністю повторює всі найдрібніші деталі бластера-прототипу.

Це перший бластер лінійки використовує мега-стріли Нерф. У комплекті з бластером поставляється 8 стріл. Чотири з них – поміщається у вбудований магазин бластера, а чотири – можуть зберігатися в прикладі бластера. Вбудований магазин завантажується просто і швидко, – знизу.

Гарні характеристики, чудовий дизайн, одночасне завантаження до 4 стріл, відмінна точність бластера, змушують любителів Fortnite c нетерпінням чекати його виходу.

Бластер Nerf Fortnite RL Super Soaker

Бластер Nerf Fortnite RL Super Soaker

Перший водний бластер Нерф Фортнайт дуже нас потішив! Бластер Nerf Fortnite RL Super Soaker, стилізований під ракетну установку Fortnite.

Ви напевно думаєте, що бластер утримує багато води? Ні, це не так! Оскільки максимальна місткість резервуара 275 мл води. АЛЕ, унікальна система перезавантаження, дозволяє вам просто опустити ствол бластера в ємність з водою (наприклад, у відро, басейн або океан) і потягнувши на себе рукоять, миттєво “перезавантажити” бластер для нових стрімких атак.

Це шикарний компроміс, якщо вам подобаються швидкі перезавантаження через легкодоступні джерела води.

Наступні бластер, теж водний:

Водний бластер Nerf Fortnite HC-E

Бластер Nerf Fortnite HC-E

Компактний бластер, з невеликим резервуаром для води (трохи більше склянки), і клапаном в задній частині бластера. Він виручить вас, коли у вашому великому Super Soaker закінчиться вода. Його легко наповнювати, легко стріляти: відкриваєте клапан, наповнюєте водою, а потім просто натискаєте на курок, щоб несподівано вразити супротивника.

Nerf Fortnite TS-R Super Soaker

Бластер Nerf Fortnite TS-R Super Soaker

Цей бластер відтворює тактичний дробовик Фортнайт в формі водного бластера Super Soaker, дозволяючи вам атакувати супротивників за допомогою потоку води, просто переміщуючи рукоятку назад-вперед (вам навіть не потрібно натискати на курок).

Оснащений літровим резервуаром для води, бластер дозволить провести кілька атак без перезарядки.

У той же час, отвір у верхній частині дозволяє швидко наповнювати його з-під крана.

Як бачите, шанувальникам і Nerf, і Fortnite, тепер не потрібно шукати компроміси. Нова лінійка бластерів Fortnite від Nerf, приносить популярні види зброї з відео гри в реальне життя. Так, шанувальники Battle Royale, тепер можуть мати свою улюблену  ігрову зброю в реальному житті!

І ці бластери підійдуть не тільки, для колекції, прикраси вашої кімнати, але і для реальних активних ігрових боїв з друзями.

* При використанні матеріалів посилання на сайт є обов’язковим.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

60 + = 61

Кошик